Вступникам

Чому варто обрати наш заклад

– Учні під час навчання забезпечуються стипендією та гуртожитком. Соціально незахищені та учні, що проживають в гуртожитку забезпечуються харчуванням. Учні після 9-го класу здобувають повну загальну середню освіту.

– Центр здійснює професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників, службовців і незайнятого населення, допрофесійну підготовку учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійну підготовку студентів ВНЗ.

– Кухарі, кондитери, офіціанти, бармени можуть продовжити навчання у Львівському інституті економіки і туризму, Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості або Львівському кооперативному коледжі економіки і права.

МЦ-ПТО-ХМД-Професії

 

 

Як стати учнем

1

крок

Познайомся з навчальним закладом:

2

крок

Обери професію за покликанням:

3

крок

Познайомся з правилами прийому:

4

крок

Приготуй документи, необхідні до вступу:

5

крок

Звернись до приймальної комісії:

ІНКЛЮЗІВНЕ НАВЧАННЯ

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Читати детальніше

Вступна кампанія 2022

Прийом документів розпочинається 15.06.2022

До початку прийому заяв для вступу залишилося:

новини

16 лютого 2024 року відбулося засідання державної кваліфікаційної комісії та захист дипломних робітвипускної групи 217/218 кухарського профілю за професією “Кухар, кондитер” Здобувачі освіти із великим захопленням презентували членам комісії Івашків Богдан (голова комісії), Криворука Ліда ( старший майстер кухарського профілю), керівники групи Липецький А.Д. та Соляр Л.Д., керівник дипломних робіт Крохмальна О.Г. свою професійну майстерність, […]

Відбувся захист дипломних проєктів у групі ПМ- 64 . Бажаємо вам наші випускники віри в себе , наснаги до роботи у нашій сильній і незламній Україні « І все на світі треба пережити І кожен фініш – це, по суті, старт, І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт» Л.Костенко