Лекція про зовнішній та внутрішній сервіс від Вікторії Буник у ЛПК Моделювання і Ресторанної Справи

Бізнес-тренерка, коуч завітала до студентів та команди у ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ МОДЕЛЮВАННЯ І РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ та розповіла про зовнішній та внутрішній сервіс

Це чудово, що бізнес-тренерка та коуч відвідала наш навчальний заклад, щоб поділитися зі студентами та командою знаннями про зовнішній та внутрішній сервіс. Важливо розуміти, що якість обслуговування, яку надається клієнтам чи гостям, визначає успіх будь-якого бізнесу. Навички управління сервісом, як зовнішнім, так і внутрішнім, допомагають покращити взаємодію з клієнтами/гостями та підвищити їх задоволеність.

Адміністрація коледжу щиро вдячна пані Вікторії за візит. Лекція була корисною та надихнула студентів та команду на вдосконалення своїх навичок у сфері обслуговування. Це важливий крок у розвитку кар’єри та побудови успішного бізнесу.

На зустрічі бізнес-тренерка та коуч також поділилася своїми знаннями та досвідом у сфері обслуговування. Вона пояснила, що важливо не лише надавати якісний сервіс зовні клієнтам/гостям, але й розуміти важливість внутрішнього сервісу для підтримання ефективної роботи колективу та студентів.

Бізнес-тренерка розповіла про основні принципи обслуговування, важливість емпатії та спілкування з клієнтами/відвідувачами, про тренди в зовнішньому та внутрішньому сервісі а також про те, як побудувати позитивне спілкування в колективі для досягнення спільних цілей. Вона також надала корисні поради щодо покращення якості обслуговування та підвищення клієнтської задоволеності.

Студенти та команда активно поспілкувалися з бізнес-тренеркою, задавали питання та ділилися своїм досвідом у сфері обслуговування. Зустріч була дуже позитивною та корисною для всіх присутніх, оскільки вони змогли отримати нові знання та натхнення для подальшого розвитку у цій галузі.

16 лютого 2024 року відбулося засідання державної кваліфікаційної комісії та захист дипломних робітвипускної групи 217/218 кухарського профілю за професією “Кухар, кондитер” Здобувачі освіти із великим захопленням презентували членам комісії Івашків Богдан (голова комісії), Криворука Ліда ( старший майстер кухарського профілю), керівники групи Липецький А.Д. та Соляр Л.Д., керівник дипломних робіт Крохмальна О.Г. свою професійну майстерність, […]

Відбувся захист дипломних проєктів у групі ПМ- 64 . Бажаємо вам наші випускники віри в себе , наснаги до роботи у нашій сильній і незламній Україні « І все на світі треба пережити І кожен фініш – це, по суті, старт, І наперед не треба ворожити, І за минулим плакати не варт» Л.Костенко

Сьогодні 08.02.2024 на базі нашого коледжу відбулися благодійні змагання з міні-футболу серед команд профтехосвіти в пам’ять Мирослава Попадюка.В наші підгрупі було 4 команди.Вітаємо усіх учасників.Дякуємо ЗСУ за можливість так активно працювати.Слава Україні!!!!Героям слава!!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x